Kaip smagiai išleisti pinigus?

pinigai

Prisimenu seniai seniai žiūrėjau tokį filmą, kur vyrukas gavo užduotį per mėnesį išleisti milijoną. Ir taip išleisti, jog jo neliktų ir neliktų tais pinigais nupirktų daiktų bei jokių investicijų. Atrodo kas čia sunkaus, tačiau išleisti iki 0 išties yra ką veikti. Su ta seno filmo idėja ir pagalvojau, o kur aš leisčiau pinigus jei žinočiau, jog juos galiu leisti tiesiog taip, be noro turėti grąža.

Pavakarieniauti visuose Europos restoranuose, kurie turi 3 Michelin žvaigždutes. Tai aukščiausias įvertinimas restoranui ir ne veltui, tokie restoranai išties gali pasiūlyti patiekalus net patiems išrankiausiems. Įsivaizduoju, jog tokiuose restoranuose „skanu“ yra visai kas kita nei „skanu“ po močiutės cepelinų. Kadangi tokių restoranų esama įvairiose Europos šalyse, tai būtų išties įdomi kultūrinė kulinarinė kelionė po Europą, o pinigai būtų skaniai pravalgyti.

Atsiminimai yra patys brangiausia, tad kiekvienas euras išleistas įspūdžiams yra vertas kelis kart daugiau nei išleista. Tad šalia kulinarinės-kultūrinės kelionės po restoranus norėčiau ir pamatyti pačias įspūdingiausias pasaulio vietas. Vienas tokių – Niagaros kriokliai, o jei dar pavyktų nuvykti ten nuvykti žiemą, kuomet aplink šerkšnas ir baltas sniegas, atrodytų išties įspūdingai. Kita vieta būtų Prancūzijos pajūrio klifai Etretate. Įspūdinga vieta žvelgiant į nuotraukas, tad pamatyti gyvai būtų išties šaunu.

Jei idėja būtų negauti pinigų atgal ir jų neuždirbti, tuomet lošimų namuose leisti pinigus būtų rizikinga. O jei kartais laimėtum? Tačiau kas gi nenori trupučio adrenalino, to jausmo, kuomet tavo euras gali būti pralaimėtas amžiams, arba atnešti dar didesnius turtus. Internetinis kazino dabar leidžia tai daryti net neišeinant iš namų, tiesiog sėdi sau lovoje su kompiuteriu ir švaistai pinigus. Smagumėlis!

Pasilepinti – tai dar vienas būdas smagiai išleisti pinigus. Pasilepinimas gali būti įvairus, aš pavyzdžiui, pasilepinimą suprantu kaip sūkurinę vonią, turkišką pirtį, viso kūno masažą ir medaus kaukę, kuri atgaivina visą kūną ir suteikia energijos visai savaitei jei ne mėnesiui. Pasilepinimas gali būti ir pramogos vandens atrakcionų parke, kur po nusileidimų vingiuotais kalneliais gali prisėsti prie baseino su gaivinančiu kokteiliu. Pasilepinimas taip pat yra ir tai ko reikia moteriai – šukuosenos formavimas, manikiūras ir pedikiūras bei makiažas. Tai laikina, bet kuomet susitvarkai tampi tikra deive – žiūri į veidrodį ir suvoki, jog tai geriausiai išleisti pinigai šią savaitę.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *