Kaip reklamuoti nemokamai

SkelbimaiLietuviai yra versli tauta. Dauguma lietuvių norėtų turėti savo nuosavą verslą, tačiau juos dažnai stabdo biurokratizmas ir mokesčių našta. Vis dėlto, beveik 80 procentų lietuvių yra pasisakę, kad mielai dirbtų sau. Ir nemaža jų dalis iš tiesų pradeda suktis patys. Įkuria internetines parduotuves, pradeda gaminti įvairius gaminius ir juos pardavinėti. Bet kuris pardavėjas anksčiau ar vėliau susiduria su reklamos poreikiu. Juk reklama padeda pritraukti klientus, didinti pardavimus, apskritai populiarinti savo veiklą ar prekes. Tačiau ne visi žino nemokamus reklamos būdus, kaip kad skelbimai, socialiniai tinklai ir kita. Mes jais norime su jumis pasidalinti, kad galėtumėte plėtoti savo veiklą dar labiau.

                  Viena iš dažnai naudojamų nemokamos reklamos formų yra nemokami skelbimai. Skelbimų svetainėse galima pamatyti ne vieną rimtą parduotuvę, kuri pardavinėjama rimtą profesionalią techniką ir papildomai reklamuojasi nemokamų skelbimų svetainėse. Tad tame nėra nieko blogo. Kad ir ką parduodate, visuomet galite įkelti skelbimą į tokią svetainę ir pasižiūrėti, kiek naujų svetainės lankytojų ar pirkėjų jūsų skelbimas sugeneruos. Būtinai išbandykite šį būdą, jei jums trūksta reklamos ir greičiausiai rasite ne vieną naują pirkėją, besidominantį jūsų prekėmis.

                  Nemokamai reklamuoti ir skelbti apie savo prekes galima ir socialiniuose tinkuose. Susikurkite Facebook puslapy, skirtą jūsų parduodamoms prekėms ar paslaugoms reklamuoti. Pasidalinkite juo su draugais, kad šie puslapį pamėgtų. Tai pamatys draugų draugai ir kiti žmonės, kurie taip pat gali norėti pamėgti jūsų puslapį. Galiausiai, susilaukus daug populiarumo, ims rastis žmonės, kurie ne tik domisi jūsų prekėmis, bet ir nori jų įsigyti. Šiais laikais socialiniai tinklai yra labai gera ir populiari nemokamos reklamos platforma. Nepamirškite, kad socialiniuose tinkuose taip pat galimi nemokami skelbimai specialiai tam sukurtose grupėse. Gali jose paskelbti apie savo prekes. Be to, galite prašyti draugų, kad šie pasidalintų jūsų sukurtu puslapiu savo Facebook paskyroje. Na o jei norite prekiauti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose, tuomet būtinai sukurkite puslapius ir kituose socialiniuose tinkluose, kaip Twitter ar Instagram. Nors Lietuvoje jie neatrodo labai populiarūs, tačiau užsienyje ten renkasi tikrai nemažai žmonių. Išnaudokite kiek įmanoma daugiau nemokamų skelbimų platformų ir netrukus susilauksite sėkmės.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *