Kaip rasti pigiausius ir patogiausius skrydžius?

Visi norime keliauti ir daryti tai kuo pigiau. Deja, tai ne visada pavyksta. Kelionės niekada nebuvo pigios, todėl visur ir visada norime pagudrauti ir padaryti viską, kad kaip įmanoma daugiau sutaupyti. Pigiausi skrydžiai pasitaiko ne dažnai ir ne visada būna keleiviui palankūs, bet išlikus kantriems ir gerokai pasidomėjus galima rasti labai palankų skrydį. Taigi ką reikia daryti, kad rasti pigiausius skrydžius?

Jei norite rasti gerą kelionės pasiūlymą, reikia būti labai apdairiems. Oro linijos bei internetinės agentūros dažnai taiko visokiausias gudrybes. Dažniausiai kainos yra skelbiamos kai lieka 330 dienų iki kelionės, tačiau tai ne visada yra tiesa. Kai didėja paklausa, tai kainos taip pat pradeda kilti ir oro linijos ima jomis manipuliuoti. Skrydžiai ekonomine klase kai kuriuose interneto puslapiuose brangsta, nes jų kainos yra pradedamos kelti automatiškai, kad apgauti klientą ir sudaryti iliuziją. Dėl šių priežasčių dažnai lankantis pasirinktų oro linijų tinklapyje galime pastebėti, kad su kiekvienu apsilankymu tos kelionės bilietų kaina pamažu vis kyla. To kartais galima išvengti, jei naršysite ir įeisite į oro linijų tinklapį su slaptuoju naršyklės režimu. Valiutų kurso svyravimas taip pat gali stipriai įtakoti skrydžio kainą, nes dėl jo pardavimo vieta gali keisti savo kainas. Patrauklią skrydžio kainą galite rasti pakeitę kompiuterio IP adresą, nes taip pasikeis jūsų būvimo vieta.

Taip pat siekiant rasti palankų skrydį privalote būti labai atidūs. Kelionių agentūros kartais pasiūlo neblogų paskutinės minutės kelionių. Dėl oro linijų techninių nesklandumų galėsite netikėtai rasti labai pigų ir patogų skrydį. Suradę skrydį su persėdimų, galite sutaupyti pasirenkant du atskirus skrydžius. Taip pat galima sutaupyti nemažai pinigų įsigijus bilietą į kitą lėktuvą kitoje šalyje. Tačiau visa tai gali sudaryti labai keblią situaciją ir  sukelti nemažai nemalonumų, todėl reikia būti labai atsargiam: Jūsų pirmasis skrydis gali pavėluoti, o per tą laiką antrasis lėktuvas išskris.

Jei ieškote kuo pigesnio skrydžio, bilietą galite rasti laukiant išpardavimo arba nenurodydami kelionės tikslo. Pasinaudoję „Google Flights“ puslapių galėsite pamatyti kainų žemėlapį į visokiausias pasaulio vietas iš vietos, iš kurios skrendate. Jei jums pasiseks, galite rasti gerą pasiūlymą suradę paskutinės minutės skrydį. Kadangi oro linijos, siekdamos pelno nori užpildyti skrydį, bilieto kaina bus daug pigesnė. Jei taip pat ieškote viešbučio, patariame jo paieškoti grupinio pirkimo puslapiuose, tokiuose kaip „LivingSocial“ , tačiau iš pradžių įsitikinkite, kad nuolaida yra jums tinkama ir perskaitykite sutartį. Kai kurie tinklapiai pateikia gerus pasiūlymus nemokamai. Taip rasite nemažai gerų skrydžio pasiūlymų ir net galėsite pamatyti neblogų kelionių pasiūlymų iš atskirų skrydžių ir viešbučių pasiūlymų.

You may also like...

1 Response

  1. Dominyka parašė:

    Pigus skyrdžiai gerai, bet kai pradedi dasidedinėti papildomas opcijas – bagažą, kelionės draudimą ir tt., suma apvalėja. Tai kartais pasiskaičiuoji, kiek laiko praleidi planuodamas kelionę (laikas irgi kainuoja, dauguma apie tai pamiršta), išeina tas pats kas imti kelionę iš agentūros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *