Kaip pasirinkti suknelę?

suknelesKai pavargsite nuo spalvingosios eklektikos, juostelių, dryželių, taškelių ir akį rėžiančių gėlėtų bei languotų audinių, pasiduokite vienos spalvos kerams. Dizaineriai sako, kad jie veikia labai magiškai, ypač tada, kai drabužis su daugybe detalių.

Kad ir kaip raukytųsi skeptikės, esą vienos spalvos drabužiai senamadiški ir nuobodūs, mados žinovai turėtų ką atkirsti. Pirmiausia dėl detalių: pagalvokite, ar labai daug jų matyti languotame ar drakonų galvomis margintame drabužyje? O štai paganius akis į šiuos efektingus vakaro ir laisvalaikio kostiumėlius ir nebaigusioms mados mokslų aišku – jokio kantelio, rauktinio ar užtrauktuko marguose nepastebėtum. O čia gali tyrinėti drabužį nors ir valandą vis ką naujo išvysi.

Kas svarbiausia renkantis drabužius karštymečiui? Žinoma, kad lengvi, plazdantys audiniai, gaivi ir visiškai nepraktiška, pavyzdžiui balta, spalva, labai mažai audinio ir originalus modelis. Dar pagreidautina, kad sijonai internetu būtų kuo trumpesni ir laisvesni, kad einant nevaržytų žingsnio, o palaidines kuo atviresnės, tegul kūnas kvėpuoja ir mėgaujasi saulės voniomis. O jūs išsvajotomis atostogomis, kai iš griežtų biuro drabužių galima įsliuogti į kur kas labiau gundančius.

Yra daugybė būdų atkreipti į save dėmesį. Vienas iš jų nenuobodaus modelio drabužiai. Itin moteriškas ir gundančias buduaro tendencijas atspindinčios sukneles ir kostiumėliai iš perregimų audinių jūsų įvaizdžiui teikia žavaus paslaptingumo ir išsvajotos laisvės. Žinoma, kad taip pasipuošusios moterys prie puodų nestovi, ant vaikų ir vyrų nešaukia, drastiškai atnaujinusios garderobą, stebina artimuosius geromis manieromis. Ir visiems šis vasaros žaidimas labai patinka.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *