Kaip įsteigti įmonę be jokio vargo

imoniu steigimas kauneŽiniasklaida yra kalta dėl to, kad verslumas Lietuvoje auga ne kaip ant mielių, o tik po truputį. Kodėl? Dėl to, kad verslo kūrimo procesus nušviečia neigiamai. Daugybė verslių žmonių, norėdami pradėti verslą, tiesiog atsisako tokių minčių ir dirba šešėlyje. Jie įsitikinę, kad įsteigti įmonę yra sudėtinga ir painu. Nieko panašaus!

Paneigiame mitą: įmonę steigti yra paprasta, jei darbą atlieka profesionalai.

Iš tikrųjų, įsteigti įmonę gali visi, kas turi teisinį ar finansinį išsilavinimą. Daugiausiai darbo atima tam tikrų dokumentų parengimas – steigimo sutartys, protokolai, akcininkų įsipareigojimai ir t.t. Kai šį darbą patikite profesionalams, problemos iš karto išnyksta. Jie turi pasiruošę dokumentų šablonus. Lieka tik pakeisti UAB ar MB pavadinimą ir viskas paruošta. Toliau sunkus ir kantrus darbas su valstybinių įmonių el. paslaugomis, dešimtis kartų suvedami el. parašo slaptažodžiai. Kai per dieną steigiamos kelios įmonės, profesionalams tai užtrunka nedaug laiko. Paklauskite bet kurių buhalterių. Jie papasakos, kad labiausiai keikiasi tada, kai el. paslaugų puslapis užlūžta ir kurį laiką neveikia.

Ar įsteigti įmonę pas profesionalus brangu?

Norėtume atsakyti į šį klausimą kitu klausimu: kiek eurų verta jūsų valanda laiko darbo dienos metu? 20 eurų? 10? 14? Dabar tą sumą padauginkite iš 10. Maždaug tiek valandų prie vienos įmonės steigimo dirba profesionalai. Jūs ne profesionalas? Tada jums užtruks dvigubai ilgiau, tad dauginkite dar iš 2. Jei jūsų darbo valanda kainuoja 10 eurų, tai įmonės steigimas iš jūsų atims 200 eurų. Gal atiduokite 150 profesionalams ir nepatirsite jokio streso steigdami įmonę, kuris niekaip negali būti įkainojamas?

Įmones steigia praktiškai visos Kauno apskaitos įmonės. Reiškia, konkurencija pakankamai didelė, kad galėtume surasti dar geresnes kainas. Patikėkite, sutaupysite ne tiek laiko, kiek nervų, kurių bus nemažai eilinį kartą piktinantis netobulais Valstybinių įmonių el. paslaugų sprendimais. Beje, kai kurios buhalterinės įmonės siūlo vien tik dokumentų paruošimo paslaugą tiems, kurie nori steigti įmonę savarankiškai. Jei norite pasinervinti pora savaičių – prašom. Už tai dar ir pinigus susimokėsite. Įmonę įstrigti trunka 2-3 savaites, tad nusiteikite „linksmam“ periodui. Jei streso nereikia – leiskite tai padaryti profesionalams.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *