Kaip išsirinkti tinkamiausią pamergės suknelę?

933930_521209004614626_251542653_nVasara – vestuvių metas. Net jei tuokiatės ne pats, teks nemažai paplušėti, kol išsirinksite tinkamus drabužius.

Vestuvių karalienė, žinoma, yra suknelė – nesvarbu, esate nuotaka ar pamergė. Apie vestuvines sukneles jau daug kalbėta ir rašyta, tačiau kaip pasirinkti tinkamą suknelę, kuri sukurtų šventinę nuotaiką, padėtų gerai jaustis ir gražiai atrodyti, tačiau neužgožtų jaunosios?

Jūsų pasirinkimas turėtų priklausyti nuo kelių faktorių. Jei vestuvės vyks dieną ar ne itin formalioje aplinkoje, tiks trumpa suknelė ar suknelė iki kelių. Su tokia suknele jausitės žaismingai, jaunatviškai ir patogiai, be to, ilgiu ir prabanga ji nekonkuruos su nuotakos apdaru.

Jei šventė vyks vakare, ilga suknelė būtų tinkamesnė. Prie suknelės galima priderinti tos pačios spalvinės gamos švarkelį ar šalį. Tai ypač aktualu vestuvėms vykstant gamtoje ar vėsesniu metų laiku.

Suknelės tipą ir ilgį turėtumėte rinktis ir pagal savo figūros tipą. Pavyzdžiui, laivai krentančios graikiško tipo suknelės tik itin lieknoms merginoms, tuo tarpu A formos siluetas gražiai ir moteriškai atrodo ant bet kokios figūros.

Vakarinės suknelės, taigi ir pamergiu sukneles gali būti siuvamos iš šilko, organzos, tiulio ir kitų medžiagų. Populiarūs ažūriniai motyvai, nėriniai, tačiau svarbu, kad jų nebūtų daugiau nei ant nuotakos suknelės.

Labai svarbu, kad jūsų suknelė derėtų prie bendros šventinės nuotaikos ir stiliaus, bendro spalvinio kolorito. Pasiteiraukite, kaip pamergių aprangą įsivaizduoja nuotaka, kokia jos vestuvių vizija apskritai.

Rinkdamosi pamergės suknelę atkreipkite dėmesį ir į tai, kad suknelę galėtumėte dėvėti dar ne kartą. Rekomenduojama, kad suknelė būtų jūsų mėgstamos, tačiau neįkyrios spalvos, siūta iš kokybiškos medžiagos.

Prie vakarines sukneles nepamirškite priderinti delninukės, batelių ir papuošalų. Jei nesate didelė papuošalų mėgėja, turinti sukaupusi didelę kolekciją ar tiesiog norite vieną vakarą pasipuošti tikrais brangakmeniais – nepamirškite, kad išsinuomoti galima ne tik papuošalus, bet ir suknelę.

Belieka pasirūpinti makiažu ir šukuosena, ir šventinė nuotaika – garantuota. Tad smagaus šventimo!

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *