Kai nežinai ką apsirengti

drabužiaiSako, moterims karts nuo karto pasitaiko gyvenimiškos katastrofos kurių pavadinimai „nėra ką apsirengti“ bei „visi vyrai kiaulės“. Apie kiaules šį kart nekalbėsime, o štai apie aprangą derėtų. Tuo labiau, jog artėja žiemos šventės ir vis dažniau klausimas „ką apsirengti?“ nusprūsta nuo liežuvio galo.

Stilistai ko ne vieningai sutaria, jog neturint laiko, jėgų ar fantazijos, nereikia pasiduoti eksperimentams ir ieškoti naujo aprangos stiliaus. Niekada nelėkite į parduotuvę likus dienai iki šventės su viltimi ką nors rasti. Pavargsite, susinervinsite ir nieko nepasieksite. Verčiau atsigręžkite į savo spintą ir raskite tai kas jums patinka, ką mielai vilkite ir su kuo jaučiatės gerai. Žinoma, džinsai ir oversized megztinis ne visomis progomis tinkamas, nors ir koks būtų mėgstamas, jaukus ir šiltas. Geriausia išeitis – turėti patogią, jaukią mažą juodą suknelę. Tai klasika tapusi suknelė, kurią, anot stilistų, turėtų turėti kiekviena moteris.

Mažos juodos suknelės privalumas – ji tinka praktiškai bet kokia proga. Žinoma, pati savaime ji nėra originali ir išskirianti jus iš minios. Tačiau tam yra aksesuarai, kurių nereiktų nuvertinti ir palikti paskutinėje vietoje. Viena suknelė, kaskart prie jos priderinus skirtingus aksesuarus gali atrodyti vis kitaip. Štai pavyzdžiui, galite žaisti spalvomis. Juoda yra klasikinė spalva, prie kurios tinka bet kokia kita. Todėl pasirinkus raudonos, mėlynos, žalios spalvos batelius ir delninę bei prabangiai atrodančius papuošalus neatrodysite juoda kaip naktis. Galite rinktis ir metalo ar aukso atspalvius, šiuo metu itin madinga kniedėmis arba žvyneliais puošta delninė bei bateliai.

Šaltuoju metų laiku prie sukneles dėvimos pėdkelnės, jų pasirinkimas taip svarbus ir priklauso nuo pačios suknelės. Prie mažos juodos suknelės ilgomis rankovėmis reikėtų derinti juodas matines arba peršviečiamas juodas pėdkelnes. Prie atviresnės, trumpesnės be rankovių suknutės reikėtų rinktis kūno spalvos pėdkelnes.

Rengiantis šventei svarbi visos aprangos visuma. Neperkraukite savęs daugybe papuošalų, detalių, pasirinkite svarbiausius, kurie akcentuos jūsų privalumus. Pavyzdžiui, pasirinkus suknelę gilesne iškirpte, papuoškite ausis ilgais, kabančiais auskarais – taip kaklas taps ilgesnis. Prabangesniam vakarėliui rinkitės aukso, sidabro ar kitų brangiųjų metalų papuošalus, nesirinkite bižuterijos.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *