Kada verta ieškoti pigiausių kreditų?

Pigiausi greitieji kreditaiGreitieji kreditai yra didis išsigelbėjimas tiems, kuriems reikia pinigų čia ir dabar. Būtent dėl to jie ir yra vadinami greitaisiais. Tačiau, kai kreditų rinkoje galima rasti tiek daug pasirinkimo, neišvengiamai atsiranda ir konkurencija, vieni kreditai yra pigesni, kiti brangesni, bet su papildomomis galimybės. Žodžiu, yra visko. Visgi, norime to, kas pigiausia. Dažniausiu atveju. Na nebent mums jau labai svarbi galimybė pratęsti kredito terminą ar atidėti įmokų sumokėjimą. Tačiau tai gana retas atvejis ir daugumą žmonių ieško pigiausių kreditų, nes tai juk yra tiesiog… pigiau. Kokiais atvejais verta skolintis ir kada reikėtų to vengti? Pasižiūrėkime.

                  Pradėkime nuo linksmesnių atvejų. Pavyzdžiui, neretas atvejis yra kai žmonės ima greitąjį kreditą tam, kad… paatostogautų. Neatrodo svarbi priežastis? Tačiau dažnai būna. Kartais žmonės taip persidirba, kad jiems žūtbūt reikalingos atostogos ir jie jas pasiima. O kodėl gi ne? Juk persidirbęs ir pavargęs žmogus negali būti produktyvus. Tuomet imamos bent savaitės atostogos ir keliaujama ten, kur galima voliotis saulėtame paplūdimyje ir mėgautis šiluma. Tiesa, būna ir taip, kad žmonės pasiima atostogas, norėdami nuvažiuoti pailsėti prie ežero, ir kaip tyčia visų atostogų metu lyja, būna vėsu – oras tiesiog netinkamas atostogauti prie ežero. Ir štai įsivaizduokite, kad likus vos savaitei iki jūsų atostogų pabaigos, orai ima ir pasitaiso. O pinigai jau ištaškyti saldumynams, kurie kelia nuotaiką darganotu oru. Tad ką gi daryti? Žiūrime, kur siūlomi pigiausi kreditai ir pasiskoliname šimtą ar porą šimtų eurų ir keliaujame prie ežero!

                  Dargi žmonės mėgsta pirkti įvairius didelius pirkinius. Gitarą, dviratį, slides. Na gerai, paimkime dviratį. Štai galvojote, kad atėjo vasara, puikus metas pradėti važinėti dviračiu. Tačiau kol vasaros darbų nenudirbote, neturite lėšų naujam dviračiui įsigyti. O jei pinigus jums išmokės tik vasaros gale, tai nelabai ir bebus kada pavažinėti! Pasinaudokite kreditų įmonių paslaugomis! Susiraskite, kurios įmonės siūlo pigiausius kreditus ir įsigykite dviratį! Juk negi praleisite visą vasarą be dviračio vien dėl to, kad šiuo metu trūksta poros šimtų eurų, o vasaros gale būsite pertekęs šimtais eurų. Tokiu atveju kredito įmonės labai gelbsti. Lygiai tas pats galioja ir kitai technikai, pavyzdžiui, kompiuteriams. Kai kuriems kompiuteris yra pagrindinis pinigų šaltinis ir be kompiuterio tiesiog neuždirbami pinigai. Taigi, sugedus kompiuteriui, vėlgi gelbsti greitieji kreditai ir jie net padeda uždirbti pinigus.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *