Ką daryti, kai pinigų reikia greitai?

Dažnam žmogui kyla klausimas, ką daryti, kai pinigų reikia greitai. Tokie klausimai gali kilti autoservise sužinojus kur kas didesnę automobilio remonto kainą nei buvo tikėtasi, susirgus ir praradus nemažai pajamų dėl ligos ar esant kitoms įvairiausioms situacijoms, kurių milijonai.

Greita paskola yra viena iš išeičių, kuri gali padėti per keletą minučių išsisukti iš labai nepatogios padėties. Nors dažnai sakoma, kad skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių neapsimoka dėl didelės kainos, palūkanų dydis gali būti kur kas mažesnis nei nuostoliai, kuriuos galėtumėte patirti nepasiimdami paskolos, o taupydami (pavyzdžiui, jei sugedęs automobilis yra būtinas darbui). Tai derėtų labai gerai įvertinti ir nesuklysti.

Kalbant apie automobilius, kartais naudingiau skolintis ne remontui, o naujo įsigijimui. Nebūtina dairytis į brangius salonuose parduodamus automobilius, tačiau rasti naujesnį, kokybiškesnį, galbūt net ir su garantija, galima ir už pakankamai nedidelę sumą. Žinoma, jei reikia mokėti iš asmeninių santaupų, ta suma nėra tokia jau ir maža, tuo tarpu automobilių lizingas ar paskolos automobiliams leidžia atsiskaityti per kurį laiką, įmokas padalinus kas mėnesį pakankamai nedidelėmis, ypač turint omeny tai, kad automobilis Jums atneša naudos.

Tiek pasirinkus paskolą automobiliui, tiek susidomėjus greita paskola jo remontui galite ir išlošti, ir pralošti. Vertėtų labai gerai vertinti kiekvieną susijusį žingsnį, pagalvoti, kokios yra alternatyvos, galbūt galima porą dienų luktelėti darbo užmokesčio, galbūt vertėtų įsigyti pigesnį ir paprastesnį automobilį, o galbūt verta pagalvoti ir apie papildomą darbą. Išeičių yra tūkstantis ir dar viena, tereikia gerai pasukti savo galvą, o klaidą padaryti galima kiekviename žingsnyje, ne tik kalbant apie paskolas ar finansus, bet netgi tiesiog einant gatve.

Nepaisant visko, reikia mokėti mąstyti racionaliai, pamiršti pirmo įspūdžio efektą ir apgalvoti kiekvieną savo žingsnį, o ne skubėti, daryti, o vėliau dėl savo veiklos graužtis nagus. Žinoma, pasitaiko išimčių, kuomet skuboti sprendimai atneša daugiau naudos tiek finansine, tiek moraline prasme, tačiau tai išimtys, o ne tendencija – nesitikėkite, kad Jūs būsite būtent tas, kuriam nusišypsos Fortūna, verčiau ją prisikvieskite veiksmais.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *