Ką daryti jei nepasitikite savimi ir esate drovus vyras?

Yra žmonių, kurie lengvai įsiskverbti bet kuri bendrovė, lengvai susipažinti su sex pazintys nepažįstamais žmonėmis ir visada rasti kažką kalbėti apie, žino, kaip pradėti pokalbį su priešingos lyties ir lengvai užmegzti ryšius su reikiamais žmonėmis ir be vargo gauna iš jų viską, kas yra reikalinga. Tai unikalus talentas, kad kai kurie žmonės daviau nuo gimimo ir tik plėtoti su laiku.
Bet ką tie žmonės, kurie yra drovūs ir nepatogu užmegzti naujus kontaktus?
Dažnai tokie žmonės jaučiasi vieniši ir atskirti nuo visuomenės ir, tiesą sakant, jie norėtų susitikti kas nors, rasti savo draugus ir artimuosius. Jie nori pradėti pokalbį su nepažįstamais žmonėmis, bet jis nerangiai susitikti su jais, nes jie nėra tikri, apie save ir tiki savo pasirengimo nepakankamumas, ir bijo būti atmestas arba išjuokė.
Tokie žmonės yra skirti šio straipsnio. Vadovautis ateinančius patarimų ir nebijokite, nerizikuokite, nes tai negeria šampano!

iepazisanas

  1. Jei norite susitikti kas nors, jums atrodo gerai. Pirma idėja yra labai svarbus. Gera išvaizda nereiškia, kad jūs turite dėvėti Armani kostiumą ir plaukų stilių teikti frieziera, tai reiškia, kad drabužiai turi būti švarūs ir tvarkingi ir net tinkamu būdu. Žinoma, veido ir kūno turi būti tvarkingi. Niekas, o ypač priešingos lyties, pavyzdžiui, tai, jei jums atrodys taip, tarsi būtų miegojo savo drabužius išjungti ir tada po kelerių metų.
  2. Kaip pradėti pokalbį su žmonėmis, kurie domisi? Jei jūs ketinate pasakyti „labas“, ir laukia atsakymo, nėra nieko jums nepavyks veikti nuo situacijos, pavyzdžiui, jei esate parke, galbūt jūs norėtumėte pasakyti, koks gražus gyvenimas, koks jis nuostabus fontanas yra pastatytas, arba jei kažkas vyksta aplink, jūs galite padaryti savo nuomonę apie tai, ir kai jūsų oponentas atsako, galite paminėti panašias situacijas, kur jūs buvote, beje, labiausiai tikėtina, kad jūsų pašnekovas nori papasakoti apie savo patirtį.
  3. Labai svarbu, kad jūsų gestai, nesijaudinkite, Negalima sūpynės rankas aplink, pokalbis turėtų būti labai emocionalus, kitaip jūsų pašnekovas supras, kad Jūs nervozējat jis gali atrodyti komiškas. Negalima stovėti per arti arba per toli, tai yra labai svarbu, kad kreiptumėtės sukūrimą. Žmonės nenori jo privačioje erdvėje pažeidimą, tačiau, jei esate per toli, vyras greičiausiai manote, kad jūs nedelsdama aiziesiet ir jums nereikės būti suvokiama rimtai.
  4. Kai kontaktas, tai padės plėtoti bendrus interesus ir panašumus tarp jūsų „. Psichologai rekomenduoti „Patel“ papūga ir nekrenta į akis atkurti savo priešininko elgesį tiek, kaip šis žmogus supras, kad jūs turite, gali būti šiek tiek melas, kad jums patinka, ir kaip Lady Gaga, jei asmuo yra minima. Šiuo atveju pagrindinis neparspīlēt, neduok Dieve, jis / ji nepadomātu kad bando morkų arba, kad jūs neturite nuomonę, o jei nežino, ką mes kalbame apie, geriau Nukreipimo temą.
  5. Ir, žinoma, stengiamės, kad žmonės šypsosi, geros emocijos, suveda, nes niekas, ypač nepažįstamas žmogus nori žinoti apie savo problemas. Padaryti geresnį pajokojiet ar gražus gestas, jei tai priešingos lyties Duok gėlės arba pakviesti kažkur Siūlau eiti į bet kokius būsimus renginius, sakydamas, kad turite atsarginę bilietą, kuris gali būti nupirktas.
  6. Paskutinis ir svarbiausias pirmas kartas dalykas – tikėti sėkme, o ne suderinti save su tuo, kad parašėte ir nieko nebijosi, kad atmes – su visais tas pats ne susidraugauti. Būkite atviri ir pasitikintis savimi, jums tikrai patiksiet tiesiogiai žmonėms, su kuriais turite labiausiai paplitę, kuris taip pat yra svarbiausias ingredientas sėkmingų santykių. Ir sėkmės savo naują, laimingą gyvenimą.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *