Investuotojai: kokią investavimo rūšį pasirinkti?

young man and sunsetDaugelis mūsų galvoja, kad būtų šaunu įgyvendinti kokią nors idėją, kuri reguliariai papildytų mūsų banko sąskaitą, tačiau nereikalautų laiko, kurį įprastai ir taip turime kur padėti. Investavimas į paskolas yra viena iš tų sričių, kuri susilaukia daugiau ir daugia dėmesio. Žinoma, SAVY puslapis siūlo ir daugiau pasirinkimų, tad rekomenduojame su jais susipažinti prieš nusprendžiant, kuri investavimo rūšis jus yra pati geriausia. Skirtingas investavimas į skirtingas galimybes galiausiai atneša ir ne vienodą rezultatą. Šiuo atveju rekomenduojame susidėlioti pliusus ir minusus, kurie galiausiai padeda nuspręsti, kuris variantas yra geriausias ir labiausiai tenkina poreikius. Investuotojai renkasi iš  šių alternatyvų:

Akcijos ir panaši veikla

Investavimas į akcijas yra viena geriausiai pažįstamų sričių. Tačiau dažniausiai informaciją apie ją žinome ne iš savo praktikos, o iš paprasčiausių filmų, kuriuose labai dažnai būna minimos tokio pobūdžio veiklos. Kodėl akcijos nėra ta sritis, kuria naudojasi labai didelis skaičius Lietuvos piliečių? Paprasčiausiai pradinė investicija turi būti labai didelė ir daugelis žmonių paprasčiausiai sau negali leisti tokiu būdų užsidirbti. Ką jau kalbėti apie tai, kad egzistuoja labai didelė rizika.

Paskolos – geriausias pasirinkimas

Vienas iš geresnių pasirinkimų, kuris pasižymi labai minimalią rizika – investavimas į paskolas. Žinoma, yra nemokių klientų, kurie ne visada nori pinigus grąžinti laiku, tačiau tai nutinka labai retai ir galiausiai vistiek asmuo atgauna visus pinigus. Tiesiog, kartais tai kainuoja papildomo laiko ir nervų. Tuo pačiu investavimas į paskolas nereikalauja labai didelio pradinio įnašo. Kiek turite pinigų – tiek galite ir investuoti laukdami, kol pinigai jums pradės grįžti atgal praktiškai nededant pastangų. Investuoti i paskolas galite ir savarankiškai portalo savy .lt pagalba arba paskolu brokeriai www.greitaslizingas.lt jums pagelbės.

Azartiniai žaidimai – prastas pasirinkimas

Kai kurie mano, jog azartiniai žaidimai taip pat investicija. Kai kuriais atvejais net ir labai nebloga, tad dalis žmonių mielai naudojasi galimybe. Jokiu būdų, tai tikrai pastas pasirinkimas, kuris galiausiai jums atneš minusą. Ir gali būti, jog net labai didelį. Puslapio Savy profesionalai tikina, kad azartiniai žaidimai niekada nebus pelninga investicija. Pradžios sėkmė galiausiai nuves link liūdesio.

Pasirinkimas egzistuoja, tad susidėliojus pliusus nuspręskite, kuris variantas jums tinka ir patinka labiausiai. Gaukite pinigų nedėdami didelių pastangų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *