Interneto puslapių kūrimas: ar sutarčių sudarymas yra būtinas?

interneto puslapiu kurimasTurite kažkokią idėją, kurią norėtumėte įgyvendinti internete, tačiau visiškai nieko nenutuokiate apie svetainių kūrimą? Interneto puslapių kūrimas yra gana sudėtingas darbas, todėl logiška, kad programavimo srityje jokių žinių neturintys asmenys vargu ar patys sugebės sukurti kažkokį projektą. Dėl to reikėtų kreiptis į profesionalus. Jie gali įgyvendinti bet kokias klientų idėjas. Aišku – ne už dyką. Jeigu jūs kreipiatės į tinklapių kūrėjus su prašymu sukurti kažkokią unikalią interneto svetainę, tai pasiruoškite tam nemažą sumą. Tinklapius kuriantys profesionalai nurodo, kad didžiausias sumas išleidžia tie, kurie ir kreipiasi dėl programavimo darbų. Daug mažesnes pinigų sumas išleidžia tie, kuriems reikia tik minimalios reprezentacinės interneto svetainės.

Interneto puslapių kūrimas pradedamas tik detaliai suderinus visus reikalavimus.

Nežinantiems kaip vyksta visas paslaugų užsakymo procesas, reikėtų žinoti, kad profesionalūs programuotojai dažniausiai nori ir sutarčių sudarymo. Tai apsaugotų tiek juos, tiek ir pačius klientus. Matote, unikalių idėjų įgyvendinimas reikalauja daug laiko, o už tą laiką jums teks pakloti nemenką sumelę. Dėl to ir jums patiems saugiau būtų sudaryti paslaugų teikimo sutartį. Joje nurodomi galutiniai darbų užbaigimo terminai, tikslios paslaugų kainos, darbų sąrašai bei atsiskaitymo tvarka.

Pabrėžtina, kad sudarant paslaugų sutartį su programuotojais, būtina iš anksto sutarti tikslų paslaugų įkainį bei apibrėžti konkrečius darbus. Jums reikia tiksliai nurodyti sutartyje kokie darbai turės būti atlikti. Jeigu darbų pabaigoje prisiminsite, kad nėra kažkokios reikalingos funkcijos, tai jos sukūrimas jums kainuos papildomai, jeigu ta funkcija prieš tai nebuvo įtraukta į sutartį.

Internetinių puslapių kūrimas gali būti atliekamas ir be sutarčių pasirašymo.

Labai svarbu pabrėžti, kad ne visuomet paslaugų sutartys yra sudaromos su svetainių kūrėjais. Dažniausiai jos nesudaromos kuomet klientai užsisako minimalistines interneto svetaines. Jos įprastai kainuoja vos iki kelių šimtų eurų. Dėl tokių darbų viskas sutariama el. paštu. Pabrėžtina, kad elektroniniai laiškai yra puikiausias įrodymas, todėl jeigu darbai nebus atlikti taip kaip buvo tartasi el. paštu, tai tuos susirašinėjimus būtinai turėkite- jie jums pravers teisme. Paprastų internetinių puslapių kūrimas dažniausiai ir trunka gerokai trumpesnį laiką, tad būtinai teiraukitės specialistų visų niuansų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *