Internetas taupo ar atima mūsų laiką?

Šiandien daugybė žmonių negali įsivaizduoti savo gyvenimo be interneto. Tačiau nepaisant didelio interneto populiarumo, yra žmonių, kurie teigia, jog be interneto buvo ir yra kur kas geriau. Tokie teiginiai yra vertinami labai dviprasmiškai. Vieni palaiko, teigdami, kad internetas atima daug brangaus laiko, o kiti mano visiškai priešingai. Taigi, kas iš tikrųjų yra teisūs?

  • Puikiai suprantama, kad anuomet bendravimas dažniausiai vykdavo akis į akį, tačiau tai atimdavo labai daug laiko. Jei norėdavome aptarti tam tikrus (net ir nelabai svarbius) klausimus, turėdavome tartis dėl susitikimo ir bendrauti realybėje. Tuo tarpu dabar visą tai ir kur kas daugiau galime atlikti nuotoliniu būdu, naudodamiesi savo kompiuteriu, planšete arba išmaniuoju telefonu, turinčiu interneto ryšį. Be to, bendravimas internetu tapo visiškai nemokamas.
  • TV internetuInterneto pagalba daugelį darbų galima atlikti kur kas paprasčiau ir efektyviau nei kada nors iki šiol. Nors tai gerokai pagreitino gyvenimo tempą ir žmonės kasdien įgyvendina kur kas daugiau, tai nereiškia, kad jie yra priversti skirti ir daugiau jėgų. Anaiptol. Per tą patį laiko tarpą jie įgyvendina ne vieną, ne du ir ne tris kartus daugiau užduočių, todėl didėja darbuotojų produktyvumas ir našumas.
  • TV internetu yra dar vienas virtualios erdvės kiekvienam iš mūsų suteikiamas privalumas. Jums nebūtina investuoti į televizorių ir kabelinę ar skaitmeninę televiziją tam, kad galėtumėte mėgautis jums patinkančiais televizijos kanalais. TV internetu suteikia kur kas daugiau galimybių ir patogumo.
  • Svarbu ir tai, kad šiandien kasdienes naujienas galime sužinoti akimirksniu. Galime užsiprenumeruoti konkrečių internetinių portalų skelbiamų naujienų srautą ir vos per keletą akimirkų būti informuoti apie tai, kas vyksta mus dominančiose srityse. Tai labai patogu, kadangi nebėra jokios būtinybės konkrečiu nustatytu laiku žiūrėti per televiziją transliuojamas žinias. Interneto pagalba naujienų gavimas tampa paprastesnis.
  • Negalima pamiršti ir elektroninės komercijos. Dabar nebėra būtinybės keliauti į fizines parduotuves, laukti ilgose klientų eilėse ir švaistyti savo laiką. Reikiamas prekes ar paslaugas galime užsisakyti būdami bet kurioje pasaulio vietoje.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *