Į Daniją greitai ir komfortiškai

keliaukime kartu vezame iŠiuo laiku vis daugiau ir dažniau keliaujame. Nukeliauti iš vienos šalies į kitą pasidarė daug paprasčiau ir greičiau. Atrodytų tarsi pasaulis mažėja. Taip atrodo todėl, kad puikiai išvystyta infrastruktūra. Štai ir pavyzdžiui į Daniją reikėdavo  ilgai važiuoti su persėdimais arba mokėti nemažas pinigų sumas už kelionę lėktuvu. Tuo tarpu šiuo laiku tereikia į internetą suvesti – vezame į Daniją ir jūs už kelių valandų jau galite sėdėti mikroautobuse, kuris greitai jus nugabens į Daniją.

Tarptautinės kelionės puikia išvystytos, todėl, kad daugelis žmonių važiuoja dirbti į užsienį. Daug lietuvių nuolat keliaują į Vokietiją, Angliją, Daniją. Todėl ir susisiekimas su šiomis šalimis turi būti greitas ir patogus.

Kaip greitai pasiekti Daniją?

Jei sugalvojote, jog jums greitai reiki atsidurti Danijoje, tai galima padaryti labai paprastai. Nors iš pirmo žvilgsnio kelionės atstumas nėra toks jau trumpas- 900 kilometrų.  MB „Keliaukime kartu“ veža į Daniją kiekvieną savaitę ir net po keletą kartų.  Aplink Daniją yra didelis plotas jūros.  Taip pat Danija turi daug salų.Taigi verta aplankyti ir aplink Daniją esančias salas. Ten kiekviena unikali savo kraštivaizdžiu ir gamta.

I Daniją: kokybiškas transportas

Labai svarbu, kad keliautumėte su kokybiškomis ttransporto priemonėmis. Nes nuo transporto priemonės ir vairuotojo kvalifikacijos priklauso keleivių saugumas. Jau važinėti nedideliais atstumais su netvarkingomis transporto priemonėmis yra gana pavojinga, tai ką bekalbėti apie tolimesnius maršrutus. „Keliaukime kartu“ kompanija nuolat tikrina savo ttransporto priemones. Įmonėje dirba ilgametę vairavimo patirtį turintys vairuotojai. Tai padeda užtikrinti saugų ir komfortišką važiavimą. Taip pat keleivius vežame mokamais keliais, tai dar vienas komfortiškos kelionės komponentas.

Taip mikroautobusai yra patogi transporto priemonė, kai kuriais atvejais pranoksta autobuso teikiamus privalumus. Visų pirma, kad mūsų mikroautobusuose yra įrengta kondicionavimo sistema. Tai padės žiemą nejausti šalčio, o vasarą karščio. Taip pat galite žiūrėti filmus (įmontuota video įranga). Todėl jūsų važiavimas į Daniją tikri neprailgs ir neleis jums nuobodžiauti.

Kaip perduoti siuntą į Daniją

Kadangi daugelis tautiečių dirba ir gyvena Danijoje per įvairias šventes ar kitomis progomis malonu gauti lauktuves iš Lietuvos. Jei siunčiate siuntinį paštu kaina yra gana didelė. Todėl gali būti kad dovanos vertė mažesnė nei siuntimokaina. Kad taip neatsitiktų mūsų įmonė siuntinukus, krovinius  į Daniją/iš Danijos nuveš ir pristatys greitai. Tuo pačiu ir sutaupysite nemažai pinigėlių kitoms dovanoms. Gabenamoms siuntoms į Daniją galioja keletą taisyklių:

  • Kiekviena siunta turi būti pažymėta siuntėjo vardu, pavarde, telefono numeriu. Būtinai patikrinkite užrašytą telefono numerį. Dažnai pasitaiko tokių atvejų, kad netinkamai užrašyti siuntinio gavėjo duomenys labai apsunkina pačios siuntos pristatymą.
  • Venkite siųsti labai trapius ar dūžtančius daiktus. Jei jau tokius siunčiate tuomet kruopščiai įpakuokite. Taip patpasistenkite iš anksto apie tai įspėti vairuotoją. Dar geriau, jei ir ant pačios siuntos aiškiai pažymėsite apie viduje esantį dūžtantį turinį.

Kodėl reikėtų rinktis įmonės Keliaukime kartu paslaugas?

  • Kiek įmanoma stengiamės užtikrinti saugią kelionę. Savo keleivius draudžiame nemokamai.
  • Lankstus kelionės grafikas. Jei susirenka didesnė grupė žmonių galime planuoti ir kitokius išvykimo laikus ir datas. Tai labai patogu jei įmonė sugalvoja turistinę kelionė į Daniją. Galite patys planuoti išvykimo datą, kelionės maršrutą, sustojimo ir poilsio vietas.Jei keliaujate vienas tuomet reiks savo kelionę derinti prie nustatyto kelionės grafiko:
    •  Iš Lietuvos išvažiuojame : antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį.
    •   Iš Danijos išvažiuojame pirmadienį, ketvirtadienį, šeštadienį.
  • Siuntinį paimame iš jums patogios vietos ir pristatome gavėjui tiesiai į rankas.

 

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *