Gamyboje kartais reikia papildomų investicijų

pramoniniai ventiliatoriaiUžsiimant įvairia gamyba kartais neužtenka vien tik turėti tam tinkamas stakles ar kompetetingus darbuotojus. Kokybiškai gamybai ir geroms darbo sąlygoms reikalinga švari aplinka, šviežias oras ar atsipūtimui skirta vietelė.

Išvalyti orą padeda įvairiausios vėdinimo sistemos. Dėl didelio patalpų dydžio ir poreikio ištraukti didelį kiekį oro reikalingi pramoniniai ventiliatoriai, kurie per minutę sugeba pernešti nuo kelių šimtų kubinių metrų oro, tai yra, per minutę vienas pramoninis ventiliatorius gali padėti išvalyti trijų – keturių standartinių kambarių buto dydžio patalpą. Ir tai tik apatinė riba.

Prie bendros sistemos prijungti pramoniniai ventiliatoriai užtikrins, kad gamybai naudojamoje patalpoje nesikaups dulkės ir darbuotojai galės ne tik laisviau kvėpuoti, bet ir trumpiau laukti, kol dulkės ar kitos smulkios gamybos atliekos nusės, taip padidinsite darbo našumą, galėsite pagaminti daugiau produkcijos per tą patį laiką.

Štai toms įmonėms ar asmenims, kurie gamina ką nors iš medžio (baldai, baldų fasadai, lentpjūvės ir pan.) geri ir našūs ventiliatoriai yra būtinybė. Nuo medžio pjovimo, šlifavimo ir apdirbimo atsirandančios dulkės yra labai kenksmingos žmogaus kvėpavimo sistemai, todėl būtina, kad gamybos metu veiktu oro valymo sistema.

Be viso to, tinkamas dulkių ir smulkių atliekų šalinimas naudingas ne tik darbuotojas, bet ir Jūsų gaminiams. Štai baldų fasadai prieš tolesni jų apdirbimą neaplips smulkiomis dulkelėmis, kurios pakenktų gaminio kokybei, ypač ruošiant dažymui ar lakavimui. Taigi, jei Jūsų gamybos sritis reikalauja tikslumo ir aukščiausios kokybės, net jei gaminami ir ne baldų fasadai ar kitos baldų detalės, pasirūpinkite tinkama ventiliavimo sistema, kurioje veiktų pakankamo galingumo pramoniniai ventiliatoriai.

Pasirūpinę tinkama vėdinimo sistema savo gamybos patalpose ar kitose įmonės erdvėse, suteikę geresnes darbo sąlygas darbuotojams bei tokiu būdu pakeldami darbo našumą galėsite džiaugtis padidėjusiu pelnu, didesniu lojalumu bei aukštesniu įmonės vertinimu viešumoje. Taigi, į pramoninius ventiliatorius investuoti tikrai verta.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *