Duslintuvų remontas geriausiai atliekamas Kaune

autoservisasNorint, kad jūsų automobilis veiktų ilgai ir patikimai, reikia nuolat patikrinti svarbiausias jo dalis. Taigi, duslintuvas yra viena iš jų – šiuo metu viena iš kokybiškiausių duslintuvo remonto paslaugų yra atliekama Kaune. Šiame mieste yra ne vienas gerą reputaciją turintis automobilių servisas, todėl nieko keisto, kad čia galima rasti pakankamai gerą kainos ir kokybės santykį.

Kaip suprasti, kad duslintuvas sugedo?

Pastebėti, jog su jūsų automobilio duslintuvu atsirado kažkokių problemų yra labai paprasta. Dažniausiai, girdimas gana keistas garsas – toks garsas bus girdimas net ir automobilio salone, o jeigu duslintuvas sugedo ir priekyje, tuomet galimas daiktas, kad jausite ir nelabai malonų kvapą. Tai dujų išmetimo kvapas, kuris nėra naudingas žmogui, tad tokias problemas reikia kuo skubiau išspręsti.

Taigi, jeigu manote, kad jums jau reikalingas duslintuvų remontas Kaune, tai įsitikinti tuo galite labai paprastai – užkurkite automobilį ir paklausykite duslintuvo skleidžiamo garso. Jeigu garsas neįprastas, greičiausiai jums tikrai reikia nuvykti į auto servisą. Be abejo, atvykus į auto servisą Kaune, jūsų automobiliui dar bus atliekama kompiuterinė diagnostika, kad būtų galima nustatyti remonto eigą ir būtų galima tiksliai įvardinti su duslintuvu arba su visu automobiliu susijusias problemas.

Galimas daiktas, kad reikalingas ne tik duslintuvų remontas Kaune, bet ir gofros keitimas. Tai tokia šalia duslintuvo esanti detalė, kuri leidžia varikliui suktis ir apsaugo duslintuvą nuo pažeidimų. Kadangi ši detalė taip pat neamžina, labai dažnai, atlikus automobilio diagnostiką paaiškėja, jog reikia tik pervirinti gofras, o viso duslintuvo keisti nebūtina. Taip pat kartais atsitinka taip, kad duslintuvo viduje nėra katalizatoriaus, arba jo viduje nebėra reikiamų elementų – tokiu atveju, reikia pasirūpinti rezonatoriumi – be jo automobilio duslintuvas tinkamai neveiks. Rezonatoriai įsuka dujas, todėl duslintuvas gali veikti kur kas sparčiau ir lengviau.

Kartais duslintuvą geriau privirinti, o kartais – pakeisti. Tai jau priklauso nuo jūsų automobilio markės, išmetimo sistemos ir kitų parametrų, kuriuos automobilių serviso meistrai turės patikrinti.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *