Dilema kokia proginės suknelės spalva atrodys geriausiai

41Vakarinės suknelės išvaizda labai priklauso nuo jos spalvos. Nesvarbu kokios ji formos ar stiliaus, jei parinkta spalva yra tinkama, ji greičiausiai atrodys neblogai. Reikia nepamiršti, jog spalva yra derinama ne vien su suknele, bet ir su žmogumi. Atsižvelgiant į šiuos pagrindinius kriterijus, galima išsirinkti iš tiesų neblogai atrodančią suknelę.

Pradėkime nuo to, kokios spalvos dera su tam tikrais merginų bruožais. Odos atspalvis šioje vietoje yra labai svarbus faktorius. Jei jūsų oda yra šviesi, jums tikriausiai puikiai tiks švelnūs atspalviai – balta, jūros mėlyna, šviesiai violetinė, šampaninė ir panašios spalvos. Tuo atveju, jei jūsų oda yra tamsesnė, derėtų rinktis ryškesnę spalvą – tokią, kuri jus išryškintų ir nebūtų blankesnė nei jūs pati. Tačiau persistengt taip pat nereikėtų, itin ryškios spalvos gali atrodyti neskoningai. Jums puikiai derės oranžinė, šviesiai žalia ar tiesiog klasikinė raudona spalva.

Progines sukneles išvaizda taip pat labai priklauso nuo to, kokios spalvos bus toje vietoje, kurioje švęsite. Jei aplinka bus šviesi ir ryški, labiau tiktų pasipuošti auksine, sidabrine ir panašiomis, blizgiomis spalvomis. Na, o jei aplinka bus tamsesnė, derėtų pagalvoti apie švelnesnes, pastelines spalvas. Jei vakarėlis, į kurį planuojate eiti, turi nustatytą temą, derėtų į tai atsižvelgti renkantis suknelės spalvą.

Nepamirškite pagalvoti apie savo partnerį. Jei į šventę eisite ne viena, būtinai pasitarkite su savo partneriu ir įsitikinkite, kad jūsų aprangos stiliai ir spalvos „nesikirs“ tarpusavyje. Galbūt tai ir neatrodo labai rimtas ir svarbus faktorius, tačiau šventės nuotraukose tokie aspektai labai atsispindi.

Jokiu būdu nesistenkite atrodyti geriau, nei jūsų partneris. Tai gali sugadini ne tik vakarėlį, bet ir jūsų santykius.

Kaip matote, vakarines suknelės spalva gali apspręsti didžiąją dalį to, kaip jūs atrodysite tą vakarą. Atsižvelkite į visus aukščiau pateiktus patarimus ir pasistenkite atrasti tą stebuklingąjį aukso viduriuką.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *