Dantų implantavimo pagrindai: kodėl verta rinktis dantų implantus ir ko tikėtis po implantavimo

Dantų implantai tampa populiaria odontologine procedūra. Šiuo metu dantų implantai tampa vis populiaresni. Ekspertų teigimu, iki 2022 m. dantų implantacija sudarys apie 50 proc. visų dantų gydymo procedūrų. Kuo dantų implantai tokie patrauklūs?

– Dantų implantai leidžia džiaugtis visais dantimis, kurie veikia taip pat kaip ir natūralūs. Dėl to jie yra puikus pasirinkimas, jei jums trūksta kai kurių arba visų natūralių dantų, nes jais galima pakeisti bet kurį trūkstamą viršutinio arba apatinio žandikaulio dantį. 

– Dantų implantai yra puiki alternatyva dantų tiltams ar protezams. Dantų implantavimo procedūra yra daug mažiau sudėtinga nei kitos odontologinės procedūros ir paprastai užtrunka tik vieną vizitą. Baigę gydymo procesą, galite iš karto valgyti įprastą maistą be jokio diskomforto. Skirtingai nei dantų tiltus, dantų implantus patogu naudoti.

– Jie ilgaamžiai: dantų implantai tarnauja taip pat ilgai kaip dantų protezai (10 ir daugiau metų), tačiau juos reikia prižiūrėti mažiau nei dantų protezus. Po kiekvieno naudojimo dantų protezus reikia nuimti, išvalyti ir dezinfekuoti. Dantų implantai leidžia džiaugtis natūralia šypsena kasdien.

– Juos galima naudoti, jei turite prastą dantų istoriją: dantų implantai nereikalauja stiprių dantų, todėl jais gali pasinaudoti ir žmonės, kurie praeityje turėjo problemų su natūraliais dantimis (Periodonto liga, dantenų problemos, vėžio gydymas, dėl kurio reikėjo pašalinti vieną ar keletą dantų). Jei jūsų dantenos nėra pakankamai sveikos dantų tilteliams, dantų implantai gali būti geras pasirinkimas.

– Jei dantų implantų nebereikia arba norite juos pakeisti natūraliais dantimis, gydymas dantų implantais yra visiškai grįžtamas ir reikalauja tik nedidelės chirurginės operacijos.

– Dantų implantai yra moderni ir pažangi odontologinė procedūra, todėl gali būti derinami su kitomis procedūromis, pavyzdžiui, dantų vainikėliais, dantų tiltais ar dantų protezais.

– Jie teikia psichologinę naudą: dantų implantai gali būti puikus būdas padidinti pasitikėjimą savimi. Gydymas dantų implantais leidžia patogiai šypsotis, todėl jie yra puikus pasirinkimas, jei ieškote dantų gydymo, kuris pagerintų jūsų gyvenimo kokybę ir dantų išvaizdą.

Dantų implantai leidžia džiaugtis visu dantų rinkiniu, kuris funkcionuoja taip pat, kaip ir natūralūs dantys, todėl jie yra puikus pasirinkimas, jei jums trūksta kai kurių ar visų natūralių dantų. Dantų implantai yra puikus pasirinkimas asmenims, kurie nenori turėti metalo burnoje. Jie tvirti, o dantų implantai tarnauja taip pat ilgai kaip dantų protezai (apie dešimt metų), tačiau jiems reikia mažiau priežiūros nei dantų tiltams. Net jei turite prastą dantų istoriją arba jei jūsų dantenos negali išlaikyti dantų tiltelių, galite džiaugtis dailia šypsena. Dėl šių priežasčių vis daugiau žmonių renkasi dantų implantus vietoj kitų mažiau veiksmingų alternatyvų prarastiems dantims atkurti. 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *