Dantų implantacija – viskas, ką būtina žinoti

Implantai dantims

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų, išgirdęs, kad jam teks protezuoti dantis, labai išsigąsta. Tai yra nieko nuostabaus, kadangi dantų implantai, iš pirmo žvilgsnio, gali atrodyti gąsdinančiai. Pats faktas, kad teks protezuoti dantis, iki šiol daugeliui yra asociojuojamas su su labai nesveikais, išpuvusiais dantimis ir priverčia mus pasijausti labai senyvais ir ligotais. Tačiau gerai pažvelgę į šiandienines technologijas ir mediciną, galime drąsiai teigti, kad žodžiai „dantų protezavimas“ jau įgavo visai kitokią prasmę.

Šiais laikais, dantų protezavimas – tai būdas atstatyti prarastas dantų funkcijas: sužeistą audinį, danties struktūrą ar spalvą, kad pagerėtų dantų išvaizda bei sveikata ir žmogus galėtų toliau gyventi pilnavertį gyvenimą, valgyti savo mėgstamiausią maistą ir tt. Šiais laikais dantų protezavimas taip pat yra apibrėžiamas ir mikroprotezavimo procedūromis, kurių metų naudojami dantų implantai apsaugo dantis keramikiniu užklotu.

Nemažai pacientų bijo, kad po visų šių procedūrų jiems bus daug sunkiau kramtyti. Tinkama dantų išvaizda labiausiai rūpi jauniems žmonėms, kurių dantys buvo pažeisti per nelaimingą atsitikimą ar kitokį nemalfonų atvejį. Šių dienų odontologija leidžia mums daryti stebuklus, dėl to su tinkamais dantų implantais, jūs ir toliau atrodysite nepriekaištingai. Senyviems žmonėms taip pat rūpi jų dantų išvaizda, tačiau jei praeityje buvo netekta keleto dantų, tinkami dantų implantai labai palengvina galimybę kramtyti.

Jei netekote didelės dalies dantų audinių dėl nekokybiškų plombų ar net dantų lūžių, nedvejokite ir pradėkite galvoti apie dantų protezavimą. Jauniems žmonėms, praradus normalius krūminius dantis, nedelsiant juos reikia atkurti, kad jūsų sąkandis ir toliau formuotųsi taisyklingai. Jei tinkamu metu ir kokybiškai atkursite dantų funkcijas, likusių dantų sveikata bus nepriekaištinga, o jūsų šypsena – kaip niekada graži.

Jei norite atkurti savo dantų estetiką, tam yra naudojamos laminatės, stiklo keramikos vainikėliai. Jei jūsų dantys yra labai pažeisti, siūlome lanko atraminius arba plokštelinius protezus.

Pacientams be dantų yra suteikiama galimybė vėl laisvai kramtyti pasikvietus į pagalbą dantų implantus. Žmonėms, visiškai neturintiems dantų, patys protezai yra montuojami ant implantų, kad jie būtų stabilūs, o šis stabilumas leidžia žmogui laisvai ir patogiai kramtyti.

Šiais laikais dantų protezavimas gali išspręsti labai daug rūpesčių su dantimis. Net paprasčiausios dantų išvaizdos problemos gali būti be vargo išspręstos su protezais atkuriant dantų struktūrą, tinkamą spalvą bei formą. Tuo pačiu yra išsprendžiamos ir fiziologinės problemos: žmogus neturi kankintis ir gali laisvai kramtyti, sukąsti dantis be jokio vargo. Protezavimo dėka galite taisyklingai sukramtyti maistą, o tai yra labai svarbu norint užtikrinti, kad nesukeliate žalos savo virškinimo sistemai. Be protezų, blogai sukramtytas ir nurytas maistas gali sukelti daugybę nemalonių virškinimo sistemos ligų.

You may also like...

1 Response

  1. Evgenij parašė:

    Nežinau kaip dėl kitų, bet man asmeniškai dantų implantai man daug geriau už protezus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *