Brangiausi šampanai pasaulyje

SampanasNiekas nesako „šventė“ labiau, nei iššaunantys šampano kamščiai ir šiuo putojančiu gėrimu pripildomos taurės. Šampanas yra tiesiog specifinėje vietoje ir iš tam tikrų vynuogių pagamintas putojantis vynas. Tai itin populiarus gėrimas geriamas per įvairias šventes, tokias kaip jubiliejai, naujieji metai ir vestuvės, kurio galima rasti daugelyje didžiųjų parduotuvių ir beveik visose specializuotose alkoholio parduotuvėse. Tačiau yra ir tokio šampano, kurio tikrai nepamatysite parduotuvėse ar itin prabangiuose baruose. Štai trys brangiausi pasaulyje šampano buteliai.

3. Pernod Ricard Perrier Jouet – 50,000 USD

Nors pagal brangumą jis tik trečioje vietoje, šio šampano butelis kainuoja penkiasdešimt tūkstančių dolerių. Tačiau už šią sumą jūs gaunate šį tą ypatingo. Šis sampanas yra personalizuojamas būtent jums. Tai reiškia, kad šampano skonis gali būti priderintas prie jūsų pageidavimo, o tai tikrai yra unikalu.

2. Shipwrecked 1907 Heidsieck – 275,000 USD

Šio antro pagal brangumą šampano pasaulyje istorija yra itin įdomi. Yra tikima, kad antrojo pasaulinio karto metais laivas plukdantis šį šampaną pasuko link Rusijos, tačiau per susidūrimą su vokiečiais jis nuskendo. Vėliau, 1997 m. laivas buvo atrastas, kartu su 200 butelių šampano. Kaip bebūtų keista, šampano buteliai buvo visiškai nepažeisti. Dėl ypatingos istorijos, šį šampaną mėgsta vyno mylėtojai ir kolekcionieriai, o dėl baigtinio skaičiaus vieno butelio kaina yra net du šimtai septyniasdešimt penki tūkstančiai dolerių.

1. Goût de Diamants (Deimantų skonis) – 2.07 mln. USD

Taip, tikrai neįsivėlė jokia klaida. Tačiau ironiškai, pats vynas yra pigiausiai ingredientas šiame butelyje. Butelio išorė yra žymiai svarbesnė. Etiketė yra iš baltojo aukso, o didžiąją butelio kainą sudaro deimantas. Tačiau jei neturite dviejų milijonų nenusiminkite, galite įsigyti pigesnę gėrimo versiją be šio brangaus akmens už dešimt kartų mažesnę kainą. Žinoma tai taip pat nėra maža suma, tačiau jei jūsų gyvenimas pasisuks taip, kad galėsite rinktis ar nusipirkti namelį prie jūros ar šio vyno butelį, tuomet jau žinosite, kad pasiekėte daugelio svajonę.

Tai buvo brangiausių pasaulyje šampanų trejetukas, tačiau šampanas tikrai nėra gėrimas vien išrinktiesiems, jo kainos parduotuvėse prasideda nuo šešiolikos eurų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *