Bodžiai ir korsetai padės atrodyti itin gundančiai

Nori atrodyti seksualiai ir gundančiai, tačiau droviesi savo figūros ir nenori atidengti per daug kūno? Puikiausia išeitis – korsetai ir bodžiai. Šie drabužiai ne tik paslėps papildomus kilogramus ar kitus figūros trūkumus, bet ir suteiks figūrai smėlio laikrodžio formą, todėl kiekviena moteris ir mergina su jais atrodys pritrenkenčiai.

KorsetasKorsetai yra puiki išeitis paslėpti papildomus kilogramus pilvo srityje, tai pat nestangrią pilvo odą. Korsetai taip pat padės sukurti smėlio laikrodžio figūrą, jie yra geriausia išeitis norint nuostabiai atrodyti su suknele. Šiuo metu galima įsigyti ir liekninančių korsetų, padarytų iš specialių medžiagų, kurios pagreitina medžiagų apykaitą, kurią kūnas vykdo per odą. Dėvėdamos tokius rūbus moterys atrodys ne tik puikiai, bet tuo pat metu ir lieknės. Žinoma, svarbu ne persistengi. Nereikia itin stipriai susiveržti korsetų, nes tuomet gali būti žalojami vidaus organai, gali tapti sunku kvėpuoti, vykdant aktyvią veiklą galima net nualpti. Svarbiausia atrodyti sveikai ir gerai jaustis.

Bodžiai, arba triko, tai rūbai, panašūs į vientysus maudymosi kostiumėlius, tačiau gaminami iš trikotažinių medžiagų ir vilkimi laisvalaikiu. Šie rūbai išpopuliarėjo devintajame dešimtmetyje ir buvo itin populiarūs tarp įvairiausių muzikos atlikėjų, daugelis juos vilkėdavo per pasirodymus ar vaizdo klipuose. Taip bodžiai atėjo į madą ir išbuvo joje beveik ištisą dešimtmetį. Jie neretai yra gaminami iš stangrių medžiagų, todėl padeda sukurti idealios figūros įvaizdį ir paslepia papildomus kilogramus pilvo srityje. Juos galima pasivilkti ir po suknelėmis arba nešioti vietoje palaidinės. Taip pat bodžiai yra puiki apranga šokėjams, leidžianti laisvai judėti, su kuria nebus per karšta net ir intensyviausios treniruotės metu. Norint vilkint bodį atrodyti pritrenkiančiai reikia mokėti jį išsirinkti. Krūtinės dydžiu nesiskundžiančios gali rinktis bodžius su įškirpte, o papildomus kilogramus šlaunų srityje norinčios paslėpti merginos gali rinktis bodžius su šortukų formos apačia.

Taigi, nereikia nusivilti, jei neturi tobulos figūros – visuomet galima rasti drabužių, kurie padės paslėpti kūno vietas, kuriomis esi nepatenkinta. Korsetai ir bodžiai – puiki išeitis, nes juos dėvėdama kiekviena moteris jausis pasitikinti savimi.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *