Batai ir rankinės turi daug bendro

Ar žinote kiek daug bendro turi batai ir rankinės? Avalynė ir rankinės turi labai daug bendro. Visų pirma – abi šios prekės labai dažnai parduodamos tose pačiose parduotuvėse. Ir didžiausi stilistai visada rekomenduoja derinti rankines ir batus. Derinti modelį. spalvą, net praktiškumą. Dažnai derinimas vyksta ne dėl dizainerių pasiūlymų, o tiesiog savaime. Jei moteris eina į klubą greičiausiai bateliai bus aukšti, labai dailūs, bet visiškai nepatogūs ir netinkami eiti į turistinį žygį. Rankinės einant į klubą bus greičiausiai mažos, talpinančios viduje tik kosmetinę, bet itin dailios. Į žygį tokios rankinės netiks, nes niekas netilps. Einant į žygį imama didžiulė kuprinė, į kurią galima sudėti daugybę daiktų ir jos išvaizda visiškai nesvarbi. Svarbi pagrindinė funkcija – daiktų nešimas. Tas pats ir su batais – turistbataiiniai batai turi būti lengvi, tvirti, patogūs, neperšlampami. O jų išvaizda jau paskutinėje vietoje. 

Tiek rankinės, tiek ir batai turi tiek estetinę (grožio), tiek ir tikrąją funkciją. Jos turi ir dar vieną bendrą savybę – moterys tiek batų tiek ir rankinių turi daugiausia nei vyrai. Net ir gaminami jie iš panašių medžiagų – tekstilės, dirbtinės ir natūralios odos. Paskutiniu metu tiek ir batai tiek ir rankinės vis dažniau parduodami internetu. Tačiau su rankinėmis paprasčiau nei su batais. Nes internetu nupirkti batai gali ir netikti. Juk juos reikia matuotis. O rankinių matuotis nereikia. Tai naudinga abiems pusėms – pirkėjui naudinga, nes iškart nusiperka norimą prekę, o pardavėjui naudinga, nes nebūna bereikalingų prekių grąžinimų.

Tačiau internetu žmonės perka drąsiai. Internetinė prekyba  stipriai padidino konkurenciją ir atskleidė prekybininkų pelnus. Kartais batai internetu būna pigesnis net dvigubai ir daugiau. Prekybininkai tai aiškina mažesniais kaštais. Tačiau tai nevisai tiesa. Juk papildomai kainuoja el.parduotuvės, serverio išlaikymas. Be to batus galima pirkti ir užsienio parduotuvėse. Jau praėjo tie laikai kai geriausiai Lietuvoje gyveno Gariūnų berniukai. Iš užsienio į Gariūnus parvežamos prekės, jos išvežiojamus po visus turgelius ir parduotuves. Ir galų gale visa Lietuva vaikšto vienodais batais. Na o dabar, šis uniformų paradas jau baigiasi. Galite nusipirkti batus iš užsienio, už gerą kainą ir būti originalūs. Nebereikės baimintis, kad gatvėse bus pilna žmonių tokiais pačiais batais. Internetas suteikia naujas galimybes. Ir daugiausia galimybių pirkėjams. O pardavėjams tai tiesiog didesnė konkurencija.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *