Baidarės Vilnele – geriausia mergvakario idėja

Jeigu jums daugiau nei dvidešimt, tikėtina, jog dalyvavote bent keliuose savo draugių mergvakariuose. Ko gero, nesuklysime sakydami, jog dauguma jų buvo mažiau ar daugiau panašūs. Merginos, apsirengusios vienodomis suknelėmis, su karūnėlėmis (ar velnio ragiukais) ar galvos, kalbinančios sostinės praeivius ir prašančius atlikti užduotis. Žinoma, kartą sudalyvauti tokioje šventėje smagu, tačiau, ar norite tai kartoti dar kartą? Jeigu esate viena iš organizatorių, šis straipsnis jums padės. Mergvakaris, praleistas plaukiant baidarėmis, bus geriausias jūsų pasirinkimas.

Baidarės MergvakariuiBaidarės Vilnele – tai  vienas iš kelių maršrutų, kuriuos galite pasirinkti norėdamos atšvęsti merginų šventę nepalikdamos savo miesto. Taip pat siūloma plaukti Nerimi, tačiau šis maršrutas skirtas ramesniam poilsiui, norint labiau pasimėgauti gamta ir apylinkėmis. Turėdami omenyje tai, kad jūsų švenčiama proga ypatinga, siūlome kiek kitokią pramogą. Baidarės Vilnele tiks kuo puikiausiai, kadangi ne tik grožėsitės vaizdingu maršrutu, tačiau susidursite su įvairiomis kliūtimis ir srauniu upės vandeniu. Tokie iššūkiai prareikalaus bendradarbiavimo, jėgų ir, žinoma, paliks geriausius prisiminimus.

Organizuodamos tokią šventę būkite tikros, jog visos merginos, kurios dalyvaus šventėje, mėgsta aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą. Jeigu kuri nors mergina itin bijo vandens, tikėtina, jog toks mergvakaris jai neįsimins kaip pats smagiausias. Kita vertus, juk visada smagu kelti sau iššūkius ir įveikti baimes – o toks maršrutas yra puiki proga tai padaryti.

Tam, kad šventė įsimintų ir patiktų kiekvienai dalyvei, siūlome apgalvoti ir tai, ką veiksite po kelias valandas truksiančio plaukimo. Kad baidarės Vilnele būtų dar smagesnė patirtis, siūlome susigalvoti kokį nors apdovanojimą. Vien tas žinojimas, jog, pasiekus žemę, lauks šampano taurė ir gabalėlis tobulo pyrago, suteiks motyvacijos ir jėgų sėkmingai finišuoti.

Taigi, norėdamos nepamirštamai ir įdomiai praleisti mergvakarį, pasirinkite plaukimą baidarėmis. Toks puikus laiko praleidimo būdas nereikalauja išvykimo iš miesto ir yra itin smagi veikla toms, kurios mėgsta aktyvų poilsį, iššūkius, komandinį darbą ir sveiką konkurenciją. Plaukti bus dar smagiau, jeigu iš anksto apgalvosite, kokį prizą sau įteiksite. Juk už pergales turite būti apdovanotos, tiesa?

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *