Populiariausi automobilių nuomos punktai Vilniuje

 

Key in hand Prisiminus ankstesniuosius laikus nuomotis automobilius buvo neįmanoma, o nusipirkti nuosavą buvo per brangu. Šiame moderniajame amžiuje jau visi vos tik sulaukia pilnametystės vairuoja ir perka mašinas. Didžiosiose šalyse statistikai vienam žmogui tenka kelėtas automobilių. Kadangi mašina yra pati populiariausia transporto priemonė norint įveikti tam tikrus atstumus ir be jos  žmonės jau neįsivaizduoja savo kasdienybės dauguma miestų užsiiminėja auto nuoma. Tai paslauga žmonėms neturintiems šalia savęs savo automobilio.

Vilnius yra pakankamai didelis miestas, kuriame atvyksta turistai ar žmonės darbo reikalais iš viso pasaulio. Dalis jų neturi galimybės su savimi atsivežti automobilio, o atstumai mieste einant pėsčiomis yra ne tokie maži. Todėl būtent tada automobiliu nuoma Vilniuje pasidaro šiai žmonių grupei ganėtinai aktuali tema. Vienos iš firmų, besiverčiančių automobiliu nuoma Vilniuje yra:

Carrenta. Ši firma nuomoja automobilius netik sostinėje, bet ir Kaune. Ji turi pasirinkimą automobilių, kurie yra tinkami tiek laisvalaikiui, tiek darbui. Šitaip galima būti itin prašmatniu žmogumi ir turėti asmeninį vairuotoją, kuris tave vežios. Kartu jie siūlo platų nuomos laikotarpį, kurį renkasi tik pats žmogus.

Autolux. Šios firmos nuomojami automobiliai yra nauji ir yra tiek ekonominės, tiek prabangios klasės automobilius. Katu jie siūlo platų spektrą norintiems nuomotis mikroautobusą. Keleivių vežimu užsiiminėja Lietuvoje ir užsienyje. Kartu Autolux, kaip ir dauguma šią paslaugą atliekančių firmų, automobilį gali pristatyti į jums reikiamą vietą, o po naudojimo pasiimti.

Autogrupė. Norint nuomotis automobilį šioje firmoje žmogus privalo turėti minimalų vienerių metų vairavimo stažą, bei prieš išsinuomojant turi palikti užstatą grynais pinigais, kuris priklauso nuo imamos mašinos. Geras dalykas a tai, jog visos mašinos yra apdraustos draudimu, galiojančiu visoje Europoje.

Gerai pagalvojus taksi paslaugos taip pat atlieka panašią funkciją, bet jei žmogui reikės važinėti į daug skirtingų vietų, kurie netgi už Vilniaus ribų taksi neturės galimybės laukti tavęs kiekvienoje vietoje ir tuo atveju priimtinesnis variantas yra nuomotis automobilį. Kartu yra žmonių, kurie ypatingai mėgsta vairuoti mašinas, be to vairuodamas nuomotą mašiną susikursi daug geresnį įvaizdį nei atvažiuodamas taksi.

You may also like...

1 Response

  1. Straipsnio tema „PopuliariauSI automobilių nuomos punktAI Vilniuje“, tačiau rašoma apie vieną ir tą patį nuomos paslaugas teikiantį centrą. Manau daugiau yra populiarių automobilių nuomos punktų Vilniuje, kuriuose paslaugas perka ir lietuviai ir užsieniečiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *