Auto detalių paieška Lenkijoje

Auto detalės iš LenkijosAutomobilio remontas – vis dar šventas nemažos dalies lietuvių reikalas. Ir būtinai tai turi būti daroma savo garaže, vienam ar su draugais, nors ir paaukojus tam visą dieną, tačiau sutaupius keliasdešimt eurų. Na taip, vis daugiau ir paprasčiausių su automobilio remontu ar priežiūra susijusių paslaugų atliekama servisuose, tačiau namudinis tepalų keitimas ar šioks toks remontas vis dar labai gyvas reiškinys. Tą parodo ir klestinti taip vadinamųjų šrotų gausa, kur galima pigiau gauti ardomų automobilių dalių. Tačiau vis dažniau lietuviai yra linkę į savo automobilius dėti naujas, nenaudotas dalis. O dabar, kai daugelis atrodo, jog jų galima Lenkijoje nusipirkti kur kas pigiau, tai patapo kone normaliu dalyku.

Ypač problematiška būna su nedidelių kėbulo pažeidimų tvarkymu. Jei savo kieme kliudėte gyvatvorę ir švelniai subraižėte sparną ar bamperį, jo keitimas servise jums gali kainuoti net ne vieną šimtą eurų. Tikrai taip, tokios originalių detalių, ypač retesnių automobilių, kainos. Bepigu tiems, kurie į nedidelius automobilio išvaizdos trūkumus nekreipia dėmesio – važinėja toliau ir neima į galvą. Tačiau norint ne tik tvarkingo, nesubraižyto automobilio bei iš to sekančio greitesnio rūdijimo, kėbulo dalis tenka pasikeisti. Tokios dalys iš Lenkijos kainuoja palyginus labai nedaug. Taivanyje pagamintas ir Lenkijoje parduodamas bamperis gali kainuoti kelis ar net dešimt kartų pigiau nei analogiškas originalus perkant per oficialius gamintojo atstovus Lietuvoje. Tad nieko keisto, jog vis daugiau lietuvių auto dalių ieško būtent Lenkijoje. Nors ir ne visada originalių ar kokybiškų, tačiau ženkliai pigesnių.

O kaip gi Lietuvą pasiekia tos auto detalės iš Lenkijos? Yra net keli variantai. Be abejo, yra ir Lietuvoje ir importuotojų tų pačių Taivanio ar Kinijos gamintojų dalių kopijų. Tiesa, dažniausiai Lietuvoje galima rasti tik populiariausias populiariausių modelių dalis. Ir vis tik jau gerokai brangiau nei Lenkijoje, nors vis dar ženkliai pigiau nei perkant originalias dalis per atstovus. Kitas variantas – tai sėsti į automobilį ir važiuoti į Lenkiją patiems. Jei turite laiko ir noro, tai gali būti geriausias sprendimas. Tokiu atveju galėsite išsirinkti konkrečią detalę, nekils dvejonių dėl bamperio ar sparno atspalvio, galbūt išvengsite gamyklinio broko, atsirinkę geriausią detalę. Tačiau yra ir tarpininkai, kurie jums mielai atsiųs norimą auto detalę, o ūs sutaupysite laiko ir pinigų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *