Atgauti jėgas po žiemos – į gamtą!

keliones po lietuvaNorite atgauti jėgas po žiemos? Jums reikia į gamtą. Gamtoje galima atsipalaiduoti, nustoti skubėti, mėgautis tyru oru ir maloniais, natūraliais garsais. Tokią galimybę pasidaryti nesunku, nes nereikia niekur toli vykti – kelionės po Lietuvą tam puikiai tinka.

Keliauti galima labai įvairiais būdais. Paprasčiausia, žinoma, automobiliu. Automobiliu lengva pasiekti net ir tolimiausius Lietuvos kampelius ir grįžti namo tą pačią dieną. Tuo tarpu kiek įdomiau, nors ir lėčiau, gali būti keliauti dviračiu. Vis labiau ir labiau turistiniai traukos objektai pritaikomi pasiekti dviračiais, daugėja takų ir kitų infrastruktūros objektų. Taigi, jei anksčiau dėl to nelabai mėgote keliones dviračiu, dabar situacija kiek pagerėjusi.

Dar vienas puikus būdas – kelionės pėsčiomis. Tiesa, tai tinka tuo atveju, jei kelionės tikslas nėra labai toli. Pėsčiomis rekomenduojama bandyti pasiekti tas vietas, kurios yra ne toliau kaip 15 km nuo Jūsų pradinio taško, o jei keliaujate su vaikais – bent dvigubai arčiau. Be to, vertėtų atkreipti dėmesį ir į metų laiką. Žiemą kelionės turėtų būti šiek tiek trumpesnės, pavasarį ir rudenį gali būti ilgos, o vasarą reiktų atsižvelgti į temperatūrą – pernelyg didelis karštis labai vargina.

Keliauti viešuoju transportu taip pat gali būti įdomu. Pamėginkite savo kelionės tikslą pasiekti traukiniu. Netoli geležinkelio pusstočių ir stotelių yra įdomių lankytinų vietų, tereikia iš anksto jomis pasidomėti ir nepamiršti įsidėmėti traukinio grafiko – pavėlavusiųjų traukinys nelauks.

Pabūti gamtoje galima net ir labai trumpą laiką – vakare po darbų ar savaitgalį nuvykus į mieste esantį parką, sodą, jei tokį turite. Net pusvalandis praleistas gryname ore padės Jums pagerinti savo sveikatą, įgauti naujų minčių ir jėgų, pasimėgauti ramybe, kurios šių dienų pasaulyje taip stipriai trūksta.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *