Ar teko važiuoti automobiliu užsienyje?

automobiliu nuomaKelionės į užsienio šalis automobiliu – vis dar gana retas reiškinys lietuvių tarpe. Kur kas paprasčiau nusipirkti kelialapį, įsikurti kurorto viešbutyje ir nesukti sau galvos apie vairavimą ir su tuo susijusias problemas. Tai, be abejo, gudrus ir patogus sprendimas. Kita vertus, automobiliu galima keliauti kur kas savarankiškiau, lankant tik jums įdomias vietas, užklysti į turistų nelankomus kampelius, kur galima atrasti tikrą vietinių gyvenimą. Tie, kurie galų gale pasiryžta nuskridę į užsienį išsinuomoti automobilį ir juo pakeliauti po norimą regioną, dažniausiai džiaugiasi tokiu savo sprendimu. Žinoma, kai ką paaukoti dėl to taip pat tenka.

Toks keliavimo būdas labai įdomus ir tuo atžvilgiu, kad kiekvieną kartą gali išbandyti vis kitą automobilį. Ir nebūtinai ekonominės klasės, viskas priklauso nuo kainos. Bet bent didesniuose Europos miestuose automobilių nuomos įmonės siūlo ir prabangius limuzinus ar kabrioletus nuomai. Žinoma, už tokį automobilį teks sumokėti tikrai nemažą sumelę, be to, juos nuomojantis dažniausiai reikalauja ir įsigyti pilną draudimo komplektą, kuris atsieina ne ką mažiau. Tačiau jei galite tai sau leisti, atostogas neabejotinai atneša kur kas daugiau įspūdžių.

Vis tik šioje srityje rinka labiausiai orientuojasi į taupančius žmones. Populiariausi nuomojami automobiliai yra ekonominės klasės, mažiukai, vikrūs, labai negalingų variklių. Toks automobilis puikiai tinka keliauti tikrai iki keturių žmonių, nes penkiese su daiktais jau tikrai gali būti ankšta. Tačiau tokio nuoma – pati pigiausia, įvairiuose Europos miestuose siekianti keliolika eurų už parą, jie yra ekonomiški degalų sąnaudų atžvilgiu, tad ir šioje vietoje neprisideda daug išlaidų. Be abejo, visada galima rasti ir eilę tarpinių variantų, o norint keliauti didesnėmis kompanijomis – ir mikroautobusų ar kemperių.

Tokios nuomos galimybės užsienyje neabejotinai įneša spalvų į jūsų atostogos. Retas kuris gali sau leisti vairuoti kabrioletą ar su šeima keliauti kemperiu. Na o jei kalba pasisuka apie jų nuoma atostogų metu, ir vos savaitei ar dviem, tada kainos pasidaro tikrai įkandamos. Tad visiems, iki šiol net nepagalvojusiems apie tai, jog automobilių nuoma užsienyje gali būti įkandamas ir logiškas pasirinkimas, vertėtų susimąstyti dar kartą. Galbūt tai atneš kur kas daugiau nuotykių ir potyrių nei paprastas poilsis eiliniame kurorte.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *