Ar gali kelionė mikriuku būti greita, pigi ir tuo pačiu patogi?

    3804_lietuva-anglija-liet-144564140.jpg.thb Jeigu sukate galvą ar verta keliauti mikroautobusu, o tuo labiau tokį didelį atstumą kaip iki Jungtinės Karalystės, šis straipsnis kaip tik Jums. Daugeliui kelionė mikroautobusais asocijuojasi su dulkėtomis ir kietomis sėdynėmis, skaudančia nugara, nuo kelio nelygumų girgždančiais dantimis, asocialiais bendrakeleiviais ir kitais nepatogumais, kuriuos regėdavome viešajame Vilniaus mikroautobusų transporte. Visgi, kad ir kaip giliai būtų įsišakniję šie nemalonūs prisiminimai, rekomenduoju bent kol skaitysite šį straipsnį išlikti nešališkais ir į kelionę – Lietuva – Anglija mikriuku pažvelgti kitu kampu.

Visiems nuogąstavimams apie tai, jog kelionė mikriuku gali būti nepatogi jau senai turėjo ateiti galas, nes realybė visai kitokia. Šiai dienai pervežimo paslaugas teikiančios įmonės mikroautobusai yra tokie modernūs ir kimšte prikimšti naujausių kelionės komfortą garantuojančių technologijų, kad ji mažai kuo skiriasi nuo skrydžio lėktuvu.

Mikroautobusų sėdynės yra itin minkštos, patogiai išsilankstančios, todėl nekyla jokių nepatogumų miegant. Mikroautobusuose yra įrengta moderni garso aparatūra bei DVD grotuvai, tad kelionės metu galima žiūrėti filmus. Taip pat mikriuko salone tiek žiemą tiek ir vasarą palaikoma optimali temperatūra tad keleiviai nejaučia diskomforto dėl per didelio šalčio ar karščio.

Keliones mikroautobusu taip pat renkasi tik palyginus išsilavinę ir užsienio kalbas mokantys asmenys, tad jokių asocialių bendrakeleivių neturėsite. Priešingai su Jumis keliaus, tokį patį gyvenimo emigracijoje būdą propaguojantys bendrakeleiviai, tad nėra jokių abejonių, jog Jūsų kelionė bus linksma ir įdomi.

Veikiausiai dėl kelionės trukmės neverta ginčytis teigiant, jog ji yra trumpesnė už skrydį lėktuvu, nes tai būtų visiškas melas. Visgi, ilgesnę kelionės trukmę atperka kelionės kaina ir tai, jog skrisdami lėktuvu Jūs nieko nematote išskyrus debesuotą orą pro lėktuvo langą, tuo tarpu važiuodami mikroautobusu galite grožėtis įvairiausiais svečių šalių vaizdais.

Anglija – Lietuva mikriuku – tai be galo graži ir teigiamas emocijas teikianti kelionė, kurios metu pro mikroautobuso langą galėsite išvysti kiekvienos šalies pro kurią pravažiuosite gamtą, architektūrą, žmones. Netik išvysite, bet ir turėsite galimybę pabendrauti, nes mikroautobuso vairuotojas sustos bent trumpoms pertraukėlėms kiekvienoje iš šalių.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *