Apie vonios kambarį

vonios kambarysAr žinote, kad vonios kambaryje labai svarbų vaidmenį atlieka ne tik pati vonia ir jos interjeras, bet ir tokia detalė kaip praustuvai. Atrodytų smulkmena, tačiau ji lemia labai daug, todėl vertėtų rinktis kokybiškus produktus. Šiek tiek apie juos.

Praustuvai – tik kokybiški

Kokybiški praustuvai ir maišytuvai yra labai svarbu. Praustuvo kokybė pasijus jau jį montuojant (ypač jei tai darysite patys) – netinkamai išpjautos angos varžtams, netelpantis maišytuvas, prastas išbėgimas, netinkamas nuolydis ir t. t. Problemų yra visa aibė. Tuo tarpu prastos kokybės maišytuvo problemos išaiškėti gali ne iš karto. Dažniausiai pradeda leisti įvairios tarpinės, gali būti sunku nureguliuoti norimą vandens temperatūrą.

Kvarcas – puiki medžiaga stalviršiui

Tiems, kurių vonia kiek skiriasi nuo tradicinės ir yra naudojami stalviršiai, rekomenduojamas kvarcas. Tai tvirta, ilgaamžė ir puikiai drėgnai patalpai tinkanti medžiaga, todėl neteks gailėtis dėl savo pasirinkimo. Kvarcas lengvai valomas, nepelija ir nesamanoja, o tai reiškia, jog jam nereikalinga kokia nors ypatinga priežiūra. Žinoma, reguliarus (bet ne per dažnas) valymas būtinas kaip ir visiems kitiems paviršiams. Šią medžiagą puikiai vertina ne tik individualių būstų savininkai, bet ir komerciniuose objektuose vonios kambarius įrenginėjantys verslininkai.

Derinkite medžiagas, ne tik spalvas

Dažniausiai tarpusavyje derinamos spalvos, tačiau pirmiausiai reikėtų derinti ne spalvas, o medžiagas. Nors vonioje puikiai atrodo medis, tai nėra pati geriausia medžiaga drėgnai patalpai, todėl verčiau rinktis ką nors tvirtesnio ir atsparesnio. Jei kvarcas nepatinka, siūlomas lietas akmuo, marmuras – tai puikios medžiagos tiek voniai, tiek virtuvei.

Šių dienų interjero galimybės beveik neribotos, tereikia sugebėti pasirinkti tinkamą Jums. Praustuvai, vonios, sienos, grindys – visa tai gali būti pasirenkama iš tūkstančių variantų, nuo labai pigių iki itin prabangių ir išskirtinai kokybiškų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *